ще телефони
  (067) 933 34 00
(099) 386 70 03

$ = 28.5 грн. € = 30.1 грн.
sun@swt.com.ua

Меню

japan_railpass1

Japan Rail Pass (Джапан Рейл Пасс) – єдиний квиток японської залізничної компанії, який дозволяє здійснювати необмежену кількість поїздок за вказаний період часу.

Japan Rail Pass квиток діє на всіх міських, приміських і міжміських поїздах компанії JR; швидкісних поїздах "Сінкансен" (крім поїздів "Nozomi" і "Mizuho"); Токіо монорейл; NEX - Наріта експрес; всіх автобусах компанії JR; поромі JR Miyajima, який слідує на острів Міядзіма (Хіросіма).

Давайте розглянемо один приклад економічної доцільності. У Вас тижнева поїздка в Японію, витрати на транспорт по Токіо складуть приблизно від 10-15 доларів в день. А якщо захочете відвідати інші міста, використовуючи залізницю: ну, наприклад, поїхати в місто Осака і назад, то вартість проїзду складе japan_railpass2330 доларів! При наявності проїзного квитка, купивши Japan Rail Pass, Ви можете курсувати хоч кожен день.

Japan Rail Pass можна купити тільки за межами Японії. Після отримання японської туристичної візи (Temporary Visitor), Ви можете звернутися до нас і придбати квиток Japan Rail Pass. Вам виписується ваучер на Ваше ім'я, як в закордонному паспорті, який потім зможете обміняти на справжній квиток. Ваучер дійсний протягом трьох місяців після дати виписки.

japan_railpass3Наприклад, якщо ви прилетіли в міжнародний аеропорт Narita, Ви можете обміняти ваучер на квиток в сервісному центрі Japan Rail Pass на 1 терміналі або 2 терміналі аеропорту.

Існує два види Japan Rail Pass:

  • Green (перший клас: дозволяє використовувати вагони підвищеного комфорту в поїздах, так звані Грінся-Кар, і можливість переїзду на Сінкансені Nozomi);
  • Ordinary (звичайний: безкоштовний проїзд по всій системі залізниць Японії на звичайних поїздах і Сінкансенах Кодама (Kodama), і Хікарі (Hikari)).

Вартість квитка Japan Rail Pass (в Євро)

 Тип  Ordinary  Green  
Період Дорослий Дитячий Дорослий Дитячий
7 днів   €270  €145  €347 €184
14 днів   €406 €213 €540 €280
21 день   €510 €265 €686 €353

*Дитячий квиток видається дітям у віці від 6 до 11 років включно.
*Додатково оплачується пересилання: €20.
Оформлення квитка Japan Rail Pass займе 5-7 робочих днів
Купити Japan Rail Pass ви можете у нас в офісі або ж отримати поштою (по Україні).
* Вартість може незначно коливатися в залежності від курсу валют

* Вартість може незначно коливатися в залежності від курсу валют

Додаткова інформація:
Пункти обміну JR Pass в Японії
Транспортна мережа Japan Rail на карті Японії

ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ

Ваш Email*
Please let us know your email address.

I'm not a robot*
I'm not a robot
Invalid Input