ще телефони
  (067) 933 34 00
(099) 386 70 03

$ = 36.6 грн. € = 36.7 грн.
sun@swt.com.ua

Меню

Віза до Північної Кореї

Транзит через Пекін

Вартість оформлення візи - 60 євро

На основі тільки електронних копій ваших документів, ми отримаємо дозвіл на візу, яку вам потрібно буде забрати у нашого представника в Пекіні за день до вильоту в Пхеньян. Вам не потрібно буде пересилати нам свій паспорт або приходити в посольство КНДР: віза буде випущена на окремому вкладиші, який ви просто разом з паспортом пред'явите на паспортному контролі при перетині кордону.

Звертаємо вашу увагу, що за тиждень до вильоту в Пхеньян ми перешлемо вам електронну копію вашої корейської візи, але оригінал візи ви отримаєте від нашого представника в Пекіні за 1 день до початку туру. Для отримання візи вам буде призначена зустріч в одному з готелів в центрі Пекіна. Якщо ви не маєте можливості прибути в Пекін за 1 день до туру, існує можливість доставки візи безпосередньо в аеропорт. Вартість доставки складає 50 Євро і оплачується готівкою кур'єру при отриманні візи.

Пакет документів, який потрібно відправити нам для оформлення візового дозволу (кольорові електронні копії):

 • Скан або фото закордонного паспорта, з яким ви поїдете в КНДР (тільки сторінка з фото і особистими даними)
 • Скан або фото довідки з роботи. Вказувати зарплату не обов'язково. Якщо з назви компанії незрозуміла її сфера діяльності, необхідно її вказати.
 • Анкетні дані ЗАВАНТАЖИТИ
 • Кольорове фото на білому фоні 3x4 (формат JPEG), з яким ви поїдете в КНДР

УВАГА!  Професійні журналісти та фотографи, незалежно від їх громадянства, не можуть відвідати Північну Корею за туристичними візами. Даній категорії громадян необхідно мати спеціальний дозвіл північнокорейської влади, наша компанія їх оформленням не займається.

Правила відвідування Північної Кореї

Корейці - дивно доброзичливий, щирий і гостинний народ. Однак специфіка політичного ладу накладає певний відбиток на повсякденне життя громадян, в тому числі туристів.

Будь ласка, візьміть до уваги нижченаведені правила і дотримуйтесь їх під час всього перебування в країні.

 1. Свобода пересування туристів в Північній Кореї обмежена. Навіть якщо Ви подорожуєте індивідуально, Вам слід бути готовим до того, що всюди Вас будуть супроводжувати Ваші 2 гіда. Самостійно гуляти не рекомендується, на Вас дуже швидко звернуть увагу і ви просто зробите чимало проблем гідам. Але, як правило, здійснити прогулянку по місту поза програмою не складає великих проблем, якщо Ви заздалегідь обговорите це з Вашими гідами і не будете заперечувати їх суспільству.
 2. У країну заборонене ввезення пропагандистської літератури, книг про Північну і Південну Корею, зарубіжних видань, порнографії.
 3. Було знято заборону на ввезення мобільних телефонів. Ввезення портативних комп'ютерів (доступу до інтернету в КНДР немає), фотоапаратів і аматорських відеокамер дозволено.
 4. Існують певні обмеження на фотографування. Забороняється фотографувати і знімати будь-які об'єкти, які навіть віддалено мають відношення до оборони, а також військових. Якщо у Вас виникне бажання сфотографувати під час прогулянки місцевих жителів, необхідно запитати їх дозволу, для цього зверніться за допомогою до Ваших гідів.


Рекомендації

 1. Міжнародний телефонний зв'язок є в готелях: вартість 1 хвилини розмови близько 4-5 Euro. Рекомендуємо взяти з собою кишеньковий ліхтарик: в країні трапляються перебої з подачею електрики.
 2. При відвідуванні мавзолею тов. Кім Ір Сена і меморіальних кладовищ слід одягнутися формально. Не допускаються футболки та шорти, яскравий одяг.
 3. Найбільш прийнятна валюта для особистих витрат - готівкові євро (бажано невеликими купюрами), хоча приймаються і долари, китайські юані, ієни.
 4. Розплатитися кредитною карткою в Кореї не можна.
 5. Якщо Ви візьмете з собою невеликі сувеніри для гідів та водія, цей милий жест буде від душі оцінений. Кращими подарунками можуть бути хороша кава, шоколадні цукерки, цигарки (для чоловіків), що-небудь з косметики (для жінок).

Давайте не забувати, що Ви в цій країні лише гості, тому постарайтеся ставитись із розумінням і повагою до системи життєвих цінностей північнокорейців і до їх шанування Великих Вождів.

 

 

По усім питанням звертайтеся за тел. (044) 206 23 30(098) 476 40 87(050) 610 90 77 (ViberWhatsApp)

Або по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.