ще телефони
  (067) 933 34 00
(099) 386 70 03

$ = 28.5 грн. € = 30.1 грн.
sun@swt.com.ua

Меню

Вивчення корейської мови в Кореї

Корейська культура стрімко поширюється по всьому світу. З такою же швидкістю зростає цікавість і до корейської мови. Ми можемо спостерігати, як молодь у всьому світі наспівує пісні k-pop виконавців, дивиться фільми і вивчає корейську мову, щоб краще розуміти своїх кумирів. Також зростає кількість школярів, які зацікавлені відвідати Корею, щоб вчити корейську мову і зрозуміти культуру країни зсередини. Цей феномен в наш час називають "корейської хвилею", що корейською буде "Халлю". Ще 20 років тому про Корею  люди знали тільки те, що "ця країна знаходитися десь біля Китаю" і "там їдять моркву по-корейськи і собак". Але в наш час всі захоплюються швидким економічним зростанням Кореї і багато хто з нас хотіли б жити в країні такого рівня і вчитися у них.

Є ще одна причина навчання корейської мови. Це сучасна корейська k-pop культура.

Більшість із нас пам'ятають пісню "Gangnam style" і навіть можуть наспівати мотив. У 2012 році у всьому світі дізналися про PSY завдяки цій пісні. "Gangnam style" набрала популярності швидко і стала першою піснею в You Tube, яку переглянули 1 мільярд осіб. Тримала вона цей рекорд майже 5 років, будучи найпопулярнішим кліпом на You Tube. "Gangnam style" був номінований на багатьох міжнародних музичних фестивалях і отримав 12 нагород.

Університети з вивчення корейської мови у Сеулі:

Вартість навчання

3 тиж/1 міс

3 місяці

6 місяців

1 рік

Green Korean Language School

Навчання від 1 месяця

$410 $1230 $2460 $4920

Центр корейскої мови “Best Friend”

Навчання від 1 місяця

$480 $1600 $3200 $6700

Університет Йонсе 

Навчання від 3 тижнів

$965

 -

 $3460  $6920

Сеульский національний університет

Навчання від 3 тижнів

 $730

 $1650
 $3300  $6600

Жіночий університет Іхва

Навчання від 6 місяців

 $790

 $3440

 $6880

Університет іноземних мов Хангук

Навчання від 6 місяців

 $1050

$3100
$6200

Університет Корьо

Навчання від 3 місяців

 $1152

 $1630
$3260   $6520

Університет Кьонхі

Навчання від 1 року

 $895

 -
$6800 

Університет Соганг

Навчання від 6 місяців

 $1770  $3540 $7080

Університет Дангук

Навчання від 6 місяців 

 $800  $2650/$1810 $5300/$3620

Університет Сан Мун

Навчання від 1го року

- - - $5280

Університет Тегу

Навчання від 1го місяця

- - - $4400

Ще один феномен корейської сучасної культури - це поп-група BTS. Те, з якою швидкістю вони набирають популярність, не можна порівняти ні з ким з корейських виконавців. Ці хлопці всього за кілька років стали всесвітньо відомими, отримали безліч нагород, а також увійшли в книгу рекордів Гіннесса. BTS працюють дуже старанно, багато тренуються, самі пишуть пісні з глибоким змістом, а також встигають підтримувати відносини з величезним фан-клубом. Цього року всі фанати BTS очікували, що їх номінують на Греммі, але на жаль організатори фестивалю цього не зробили. Такі виконавці підігрівають цікавість до корейської мови.

Не відстає від k-pop культури і кіноіндустрія. Корейці знімають величезну кількість дорам (так називаються корейські серіали). Дорами найбільше популярні в сусідніх країнах: Китаї і Японії. Перегляд серіалів на мові оригіналу - один із способів, як швидко вивчити корейську мову, або, як мінімум, набір простих розмовних фраз.

У цьому році стався ще один прорив для Кореї - це номінація на Оскар корейського фільму "Паразити" і перемога в чотирьох номінаціях: кращий фільм року, кращий режисер, кращий оригінальний сценарій, кращий зарубіжний фільм. Це перший в історії Оскара фільм не англійською мовою, який отримав головну нагороду.

Корейський алфавіт (він же Хангиль) був створений 500 років тому корейським королем Седжоном. До цього основною мовою була китайська і багато корейців не вміли ані читати, ані писати, оскільки вивчити його могли тільки заможні люди. Седжон мріяв створити мову для людей і зміг її поширити, незважаючи на всі перешкоди. Зараз корейці цим дуже пишаються, оскільки їхня мова вважається унікальною і увійшла до списку культурної спадщини ЮНЕСКО.

Насправді, вивчити корейську мову з нуля в будь-якому віці не складно і можливо, оскільки корейська мова дуже логічна і структурована, літери пишуться в склади за принципом "зліва направо, зверху вниз". Розуміючи логіку мови, дуже легко вивчити хангиль - на це буде потрібно буквально 30-40 хвилин. Світові лінгвісти називають корейську мову найбільш раціональною і оригінальною, а деякі з них навіть вважають її найдосконалішою з усіх світових мов.

В Корею їдуть студенти з усього світу, щоб вивчати не тільки мову, але й культуру цієї країни. У ній ми можемо побачити ті цінності, які збереглися протягом століть: цінності сім'ї, вірність і шанобливість дітей. У Кореї ви дуже рідко почуєте "я" і "мій", оскільки у них суспільно-орієнтоване мислення як на рівні сім'ї, так і країни. У розмовній мові батьки говорять про дітей "наша дитина", а люди про країну: "наша країна". І це тому, що країною володію не я, а ми. І діти є не тільки у мене, а й у інших людей. Називають один одного корейці "онні" (старша сестра) і "оппа" (старший брат), навіть якщо вони не рідні. Ну а працьовитості цієї нації ми можемо сміливо вчитися.

У нас, в Сан Вей Тур, існують дуже різні програми навчання в Кореї. Це і літнє навчання в Кореї, і навчання корейської мови в Кореї рік або два, і навіть місячні програми навчання. Звичайно, вивчити корейську ви зможете набагато швидше, перебуваючи всередині країни, ніж роками вчити її в Україні.

Побачити життя корейців своїми очима, поспілкуватися з носіями мови, навчитися швидко розуміти і розмовляти корейською, а також зрозуміти і успадкувати їхню культуру - це все величезні плюси навчання в Південній Кореї. Ми можемо допомогти вам підібрати програму, яка максимально вам підходить.

Туроператор «Сан Вей Тур» пропонує свої послуги в допомозі вибору навчального закладу, оформлення всіх необхідних документів, відкриття студентської візи.

ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ

Ваш Email*
Please let us know your email address.

I'm not a robot*
I'm not a robot
Invalid Input