ще телефони
  (067) 933 34 00
(099) 386 70 03

$ = 36.6 грн. € = 36.7 грн.
sun@swt.com.ua

Меню

Business-Travel-2

Туристична компанія "Сан Вей Тур" рада надати Вам повний спектр послуг для організації бізнес-подорожі в будь-яку точку світу:

 • бронювання і виписка авіаквитків;
 • виписка і доставка залізничних квитків;
 • підбір та бронювання готелів в Україні та за кордоном;
 • організація конференцій;
 • організація транспортного обслуговування;
 • бронювання VIP-сервісу в аеропортах;
 • візова підтримка;
 • виписка страхових полісів;
 • організація поїздок на виставки;
 • послуги перекладача;
 • організація бізнес-зустрічей.


Ми будуємо свої відносини з клієнтами на принципах відкритості інформації і взаємної довіри.

Що таке бізнес-туризм?

Сьогодні у багатьох на слуху словосполучення «діловий туризм». Для багатьох звучить заманливо. За своєю суттю, це подорожі, пов'язані з роботою. А що? Дуже навіть цікаво підвищувати економічну ефективність компаній, подорожуючи і обзаводячись новими знайомствами. Як свідчить статистика, понад 70 відсотків таких подорожей припадає на корпоративні поїздки. Тобто, співробітники, які зайняті просуванням продукції компанії на ринку, таким чином, отримують нові стимули. "Сан Вей Тур" надасть сприяння в організації таких поїздок в будь-яку точку земної кулі.

Відзначимо, що провідні позиції серед найбільш привабливих країн для бізнес-туризму займають Америка, Великобританія і Іспанія. Тут діловий бізнес-туризм доведений до досконалості. Це знаходить підтвердження в наявності чудових конргесс-центрів, готелів, конференц-залів. Обслуговування знаходиться на найвищому рівні, а співвідношення якості і ціни оптимальне.
Той, хто побував в такій поїздці, знає, що культура і послуги бізнес-туризму, які розвивалися десятиріччями, ні в якій мірі не залишають бажати кращого. Так, номери в готелях, що приймають таких туристів, більше нагадують офіси. У них є все необхідне для повноцінної та плідної роботи. Це обладнання, оргтехніка, добре освітлення, вхід у Всесвітню павутину. Якщо ви виявите бажання, то вам навіть факс встановлять.
Важливо, що при підтримці фахівців, яка полягає у візовій підтримці, організації бізнес-зустрічей, поїздок на виставки, підборі готелів і багато в чому іншому, комфортно себе почуває і малий бізнес-туризм. Тому, якщо у ваші плани входить така поїздка, то звертайтеся до професіоналів, які завжди готові взяти на себе ваші турботи.
Дивно: як показує практика, на міжнародний бізнес-туризм не робить ніякого негативного впливу навіть політична ситуація в країнах. На підтвердження цього - гуманітарні місії, які здійснюють свою діяльність в гарячих точках. Про що це говорить? Перш за все, про те, що в цьому відношенні необхідно проявляти максимум пильності до питань страхування. Тому, якщо вас цікавлять такі поїздки, в тому числі бізнес-туризм в США, де ситуація, як політична, так і економічна, цілком стабільна, звертайтеся до фахівців з приводу страховки.

 

ПОДПИСАТЬСЯ НА РАССЫЛКУ

Ваш Email*
Please let us know your email address.

I'm not a robot*
I'm not a robot
Invalid Input